Co w ofercie | Spiżarnia Smakosza

Spiżarnia Smakosza |

 

WARZYWA I OWOCE

W naszym bazarku Spiżarni Smkosza  znajdziecie Państwo bogatą gamę świeżych warzyw, rodzimych i egzotycznych owoców, ziół w doniczkach, kiełków i grzybów. Szczególny nacisk kładziemy na dostępność artykułów sezonowych, stąd nasz asortyment jest urozmaicony i zawsze atrakcyjny.Od lat współpracujemy z lokalnymi  dostawcami produktów naturalnych oraz stawiamy na najwyższe standardy ich transportu i przechowywania. to wszystko sprawia, że nasze produkty  są zawsze świeże, soczyste i pełne witamin. Warzywa i owoce doskonale urozmaicą każdy posiłek jako pożywny kolorowy deser lub dodatek do dania głównego.

 
 

MIĘSO I WĘDLINY

Od wielu lat współpracujemy z lokalnymi dostawcami, mającymi znane i lubiane produkty, stawiając na specjały z Twojej okolicy. Dzięki temu mają Państwo do wyboru szeroką gamę najwyższej jakości mięs i wędlin. To sprawia, że odwiedzając Spiżarnię  Smakosza każdego dnia mają Państwo pewność świeżych i pożywnych produktów, które doskonale nadają się na rodzinny obiad lub kolację.

 
 

RYBY

W naszych delikiatesach znajdziecie  Panstwo ryby pochodzące  od hodowców z całego świata. Jednakże większosć stanowią ryb pochodzące od lokalnych dostawców, łowione w Morzu Bałtyckim i polskich akwakultach. Ryby sprzedawane są w formie filetów, płatów, dzwonków i tusz. Dzięki temu klient otrzymuje produkt, który bez dodatkowych czynności związanych z patroszeniem lub wycinaniem ryby, może zostać szybko przyrządzony w kuchni. Nasze ryby to doskonały pomysł na zdrowy i odżywczy obiad. Oprócz tego, w naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór ryb wędzonych.

 
 

PIECZYWO

W delikatesach Spiżarnia Smakosza znajdziecie Państwo pieczywo z lokalnej piekarni, której domeną są doskonała jakość i wyborny smak. Wyroby  piekarni K. Zieliński charakteryzuje najwyższa dbałość o jakość wytwarzanego pieczywa, wyrabianego na naturalnym zakwasie, bez dodawania polepszaczy i sztucznych konserwantów. W niektórych naszych punktach spotkają się  Państwo z technologią live – pieczywo opiekane jest na sklepie z ciasta niemrożonego. Przez co trafia do klienta wyjątkowo świeże.

 
 

PRODUKTY SPOŻYWCZE

U nas znajdziecie Państwo doskonałe artykuły spożywcze, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Gwarantujemy przez to dostęp do tradycyjnych smaków oraz wyśmienitych aromatów, które mogą w Państwa kuchni. Wśród naszych produktów znajdują się  produkty nabiałowe:mleka, masła, twarogi i różnego rodzaju sery żółte;  wysokiej jakosci  kawy,słodycze , makarony, przyprawy i wiele innych…. Nasze produkty to wszystko, czego Państwo potrzebujecie, aby poczuć smak i aromat przyżądżonych  potraw, zasiadając do obiadu czy kolacji.